Конференція за участі стейкхолдерів

21.05.2024 року на кафедрі соціальної роботи пройшло секційне засідання «Теорія і практика соціальної роботи з різними категоріями населення» в межах Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Перспективні напрями сучасної науки та освіти». Учасниками засідання були викладачі кафедри, здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальностей 231 Соціальна робота та 232 Соціальне забезпечення та стейкхолдери (Копилова Поліна – адміністратор Центру надання адміністративних послуг, м. Слов’янськ, Кобзиста Ганна – в.о. директора комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування Слов’янської міської ради»). Під час доповідей були висвітлені актуальні для сьогодення теми у контексті організації соціальної роботи з різними категоріями населення.