Участь стейголдерів ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" першого (бакалаврського) рівня у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти»

21-22 травня 2024 року в рамках реалізації плану роботи зі стейкголдерами представники роботодавців, вчителі-практики та здобувачі взяли участь у науково-практичній конференції «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти». За результатами доповідей підготовлено публікації стейкголдерів одноосібно або у співавторстві з викладачами кафедри української мови та літератури у збірниках тез у контексті тематики конференцій. Відповідно до плану програми наукової конференції було проведено пленарне і секційні засідання. Під час заходу доповіді виголосили стейголдери: Маторіна Наталя Михайлівна (випускниця ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)", 2001 рік випуску, докторант кафедри полоністики і перекладу факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки), Тугай Тетяна Романівна (випускниця ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)", 2021 рік випуску, Іллінівський опорний заклад загальної середньої освіти з поглибленим вивченням іноземних мов Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області, вчитель української мови та літератури) і Дьяченко Анастасія Павлівна (здобувачка ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література), 3 курс, денна форма навчання).