Робота секції «Українська література» на на філологічному факультеті

21 травня на філологічному факультеті у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Перспективні напрями сучасної науки та освіти» відбулося засідання секції «Українська література» в межах напряму роботи кафедри «Актуальні проблеми розвитку української літератури та літературознавства».
В роботі секції взяли участь викладачі кафедри української мови і літератури, здобувачі філологічного факультету, магістранти, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)», а також стейкхолдер цієї ОПП вчитель англійської мови ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Мірошниченко А.М. Учасники обговорили низку актуальні проблеми розвитку української та зарубіжної літератур і літературознавства. Особливо відзначали виступи Черенкової Н. (1УАмаг), Токарь С. (4У), Гетової Д. (4У), Глєбової Є. (4У), Черник А. (1УАмаг), Хижняк П. (3У), Щербак Є. (4УА), Демченко А. (1Умаг з/в). Робота секції пройшла у творчій атмосфері, а стейкхолдер Мірошниченко А.М. окремо відзначив те, що у виступах магістрантів простежується відповідність компетентностям літературних дисциплін зазначеної освітньо-професійної програми.