Гостьова лекція в межах вибіркового блоку "Медіакомунікації в закладах освіти"

Тиждень науки на кафедрі української мови та літератури розпочався з гостьової лекції професора славістики в університеті Кальярі (Сардінія, Італія) Массімо Тріа, автора низки статей про відносини між культурою та цензурою, інтерпретацію історії через кіно та образ сорому в літературі. В останні роки Массімо Тріа фокусується на нових режисерах у сучасному українському кінематографі та на тому, як кіно України прокладає собі шлях на міжнародні фестивалі та екрани. Лекція була прочитана для здобувачів спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) в межах вибіркового блоку "Медіакомунікації в закладах освіти" ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" першого (бакалаврського) рівня. До наукового заходу долучилися стейкголдери ОП: Маторіна Наталя Михайлівна (випускниця ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)", 2001 рік випуску, докторант кафедри полоністики і перекладу факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки) і Дьяченко Анастасія Павлівна (здобувачка ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література), 3 курс, денна форма навчання). Після лекції «Українське кіно після Революції Гідності – фундаментальний інструмент для пізнання української культури у світі» відбулося обговорення проблематики. Захід проводився трьома мовами – українською, англійською та італійською.