Організація інклюзивного навчання у ЗДО під час воєнного стану

Проєкт кафедри практичної психології
Майстер-клас від стейкхолдера-практика
Вікторія Лічман – директорка ЗДО №55 «Лелека», м. Слов’янськ, Донецька область.
Тема:«Організація інклюзивного навчання у ЗДО під час воєнного стану»
16 травня 2024 р. здобувачі першого бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 053 «Психологія» ОПП «Практична психологія», здобувачі першого бакалаврського та другого магістерського рівня вищої освіти 012 «Дошкільна освіта», викладачі ДДПУ взяли участь у майстер-класі від стейкхолдера-практика, якийй провела Вікторія Лічман, директорка ЗДО №55 «Лелека», м. Слов’янськ, Донецька область на тему «Організація інклюзивного навчання у ЗДО під час воєнного стану».
На майстер-класі було обговорено коректне використання термінології в означеній проблематиці. В.Лічман визначила критерії якісної інклюзивної освіти в умовах дистанційної взаємодії під час війни в Україні.
Спікерка розглянула актуальні методики та стратегії впровадження інклюзивного навчання в умовах обмежених ресурсів і підвищеного стресу, обговорила виклики, з якими стикаються педагоги та вихователі в період воєнного стану, а також надала практичні поради щодо адаптації навчального середовища для дітей з особливими освітніми потребами.
Учасники майстер-класу мали можливість обмінятися досвідом та обговорити конкретні кейси з організації інклюзивного процесу в умовах надзвичайних ситуацій.