Нарада зі стейкголдерамі та студентами з питань обговорення оновленої ОПП Фізична терапія, ерготерапія спеціальності 227 Терапія та реабілітація першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

16 травня на кафедрі фізичної терапії, фізичного виховання та біології відбулась нарада робочої групи спеціальності 227 Терапія та реабілітація зі стейкхолдерами, на якій були присутні: Антон Ертуганов, фізичний терапевт реабілітаційного відділення КНП Центральна міська лікарня № 2; Олександр Кучинський, ерготерапевт та фізичний терапевт реабілітаційного відділення КНП Міська лікарня № 3, м. Краматорськ; Вероніка Книш, студентка 3 курсу спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія; студенти спеціальності 1-4 курсів та НПП кафедри.
Члени робочої групи на чолі із гарантом та завідувачем кафедри ФТФВБ, професором Владиславом Дичко, детально обговорили пропозиції, які протягом року вносили роботодавці, професіонали-практики, випускники та студенти; затвердили внесені зміни, заслухали побажання стейкхолдерів.
Зі студентами 1-2 курсів детально обговорили питання особливостей формування циклів професіійної, загальної підготовки, переліку дисциплін фахового та широкого вибору. Більш предметно поговорили про зміни в наповненні освітнії компонентів, актуалізацію змісту, доєднання нових модулів до лекційного наповнення, що диктує розвиток професії та запити сьогодення.
Нарада пройшла плідно, дякуємо за слушні пропозиції, увагу та цікавість якістю освітнього процесу студентам, групі забезпечення спеціальності та стейкголдерам.