Участь стейкхолдерів у роботі круглого столу «Європейські практики медіаосвіти заради демократії» у межах реалізації проєкту Erasmus+ (ОП «Початкова освіта», магістерський рівень вищої освіти)

Круглий стіл «Європейські практики медіаосвіти заради демократії» відбувся в межах реалізації проєкту Erasmus+ та ОП «Початкова освіта» для підготовки здобувачів магістерського рівня вищої освіти. В обговоренні нагальних питань щодо європейських медіаосвітніх практик у навчальному процесі здобувачів освіти в закладах освіти різних рівнів узяли участь понад 100 освітян, медіапедагогів, здобувачів вищої освіти з різних міст України (Київ, Дніпро, Харків, Суми, Житомир, Слов’янськ, Краматорськ, Лозова тощо), зокрема стейкхолдери ОП «Початкова освіта» – В. Стрілець (учитель початкових класів Шандриголівської загальноосвітньої школи Лиманської міської ради), А. Єфіменко (випускниця ОП «Початкова освіта» спеціальності 013 Початкова освіта), Д. Батура (аспірантка кафедри теорії і практики початкової освіти ДДПУ). Дискусії піддалися такі питання, як інфомедійна грамотність в освіті; медіаосвіта як засіб збереження національної ідентичності; особливості використання соцмереж педагогами в освітньому процесі здобувачів вищої освіти; сучасні підходи до формування емоційної компетентності та емоційного інтелекту педагога; підготовка майбутніх учителів до медіаосвітньої діяльності в контексті кращих практик Європейського Союзу тощо. Робота круглого столу підтвердила правильний напрям організації освітнього процесу здобувачів освіти різних рівнів щодо імплементації найкращих європейських медіаосвітніх практик для формування медіаграмотного громадянина демократичної держави.