Участь у всеукраїнської заочної науково-практичної конференції «Горбачуківські студії»

У квітні в межах проведення всеукраїнської заочної науково-практичної конференції «Горбачуківські студії» (23-27 квітня 2024 р.) на філологічному факультеті стейкхолдером-роботодавцем Ганною Олександрівною Савченко, директором ЗОШ № 7 м. Слов'янська, було проведено онлайн-зустріч студентів ОПП "Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)" першого (бакалаврського) рівня із учнями школи, де присутні мали змогу ознайомитись із життєвим і творчим шляхом фундатора філологічного факультету, його відомими випускниками. Разом із гарантом ОПП доц. Рябініною Іриною Миколаївною та стейкхолдером Меліховою Катериною Олексіївною (тема доповіді – "Проблематика «втраченого покоління» у романі «Інтернат» С. Жадана") в конференції взяли участь здобувачі 3-4 курсів. Також під час зустрічей обговорили питання вдосконалення наскрізної програми практичної підготовки здобувачів зазначеної ОПП.