Науково-методичне супроводження ОП: участь у всеукраїнської конференції «Горбачуківські студії»

У рамках реалізації плану роботи зі стейкголдерами вчителі-практики та здобувачі ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" першого (бакалаврського) рівня взяли участь у Дев’ятій всеукраїнській заочній науково-практичній Інтернет-конференції, присвяченій 85-річчю ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» «Горбачуківські студії: Мовно-літературний потенціал Донеччини в соціально-комунікативному просторі України та світу» (23-27 квітня 2024 р.). За результатами доповідей підготовлено публікації стейкголдерів одноосібно у збірнику тез у контексті тематики конференції: Маторіна Н.М. (випускниця спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) 2001 року, докторант кафедри полоністики і перекладу факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки) "Бруно Шульц і Японія: історіографічний аспект"; Дьяченко А.П. (здобувачка 3 курсу денної форми навчання) "Способи творення суспільно-політичної лексики сучасної української літературної мови". Зазначимо, що заходи подібного спрямування сприятимуть кращій підготовці здобувачів зазначеної ОПП.