Настановча конференція з виробничої практичної підготовки для здобувачів ІV курсу бакалаврського рівня вищої освіти спеціальностей 071 Облік і оподаткування та 073 Менеджмент

26 квітня 2024 р. на кафедрі управління та адміністрування було проведено настановчу конференцію з виробничої практичної підготовки для здобувачів 4 курсу бакалаврського рівня вищої освіти спеціальностей 071 Облік і оподаткування та 073 Менеджмент.
На заході були присутні стейкхолдери, серед яких: голова правління ПрАТ «Інститут керамічного машинобудування «Кераммаш»» Роман Згоденко, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Черкаської селищної ради Наталія Дрига та начальник Слов’янського відділу обслуговування громадян та діловодства Інна Смоляр. Вони обговорили значення практичної підготовки студентів у їхній майбутній професійній діяльності, а також її цілі та завдання.
Керівники практик від кафедри – док. пед. наук, доц. Любов Гончар та канд. ек. наук, доц. Ярослав Крутогорський, акцентували увагу здобувачів на особливостях проходження практики під час воєнного стану та вимогах до звітів про її результати.