Вебінар для здобувачів магістерського рівня освітньої програми Психологія «Психологічна травма: ознаки, критерії та принципи консультування»

26 квітня 2024 року відбувся вебінар з дуже актуальної теми сьогодення «Психологічна травма: ознаки, критерії та принципи консультування». Захід для здобувачів і викладачів спеціальності 053 Психологія факультету гуманітарної та економічної освіти організували завідувач кафедри психології, професор Мелоян Анаіт Едуардівна та голова ГО «Точка рівноваги» (психосоціальна підтримка вразливим категоріям населення), стейкголдер ОП Психологія другого (магістерського) рівня вищої освіти Гаража Марія Володимирівна. Спікерами вебінару виступили Бобок Ірина та Покойна Ірина – психологи ГО «Точка рівноваги». За час онлайн зустрічі учасники розглянули теоретичні аспекти стресу й травми, реакції на психологічні травми та їх циклічність, безперервність життя та його види, допомога у відновленні безперервності. Група детально розібрала новітні методики у роботі психологів. Наставники нагадали про важливість збереження власного здоров’я та самопомочі фахівцям, які надають допомогу в момент травматичних подій. Спікери провели декілька дієвих вправ і підвели підсумки, наданням рекомендацій майбутнім магістрам психології.