Обговорення проблем актуальності та змісту вибіркових дисциплін

14 лютого 2024 року представники групи забезпечення спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) доценти кафедри ФТФВБ Дичко О. А, Кушакова І.В. та Курільченко І.Ю. разом зі стейкхолдерами-здобувачами Масловою Ю., Солнцевою Г., Назаровою О., Магулою К., та іншими, а також представником стейкхолдерів-роботодавців освітньої програми «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» Горєліковою Тетяною Володимирівною, директоркою Центру професійного розвитку педагогічних працівників Слов’янської територіальної громади Донецької області, обговорили проблеми актуальності та змісту вибіркових дисциплін ОП. Були розглянуті питання процедури здійснення вибору дисциплін, доповнення переліку предметів для вибору за побажаннями здобувачів та роботодавців.
Майбутні учителі біології та основ здоров’я, зокрема Маслова Юлія та Магула Ксенія наголосили на тому, що процес вибору предметів для студентів є прозорим, зрозумілим. Директорка ЦПРПП Т.В. Горєлікова, відзначила, що здобувачі ОП мають достатньо широкі можливості для вибору дисциплін, і підкреслила, що для професійного становлення молодих учителів важливими є як предмети теоретичного, так і практичного спрямування. Результати обговорення будуть представлені на засіданні кафедри ФТФВБ, якою ухвалюватиметься рішення щодо внесення змін до освітньої програми.