Гостьова лекція в межах реалізації ОП «Початкова освіта» для підготовки здобувачів магістерського рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта

11 березня 2024 року на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти в межах реалізації ОП «Початкова освіта» відбулася гостьова лекція д. пед. н., проф. кафедри музичного мистецтва ХНПУ імені Г. С. Сковороди Юр’євої Катерини Анатоліївни. На лекційному занятті «Формулювання наукового апарату педагогічного наукового дослідження: алгоритм і лайфхаки» проф. Юр’євою К. було використано інтерактивні методи роботи для представлення багаторічного досвіду та цікавих прикладів, пов’язаних із професійною діяльністю, корисних порад і лайфхаків щодо організації науково-дослідницької роботи здобувачів вищої освіти. Під час лекції відбулася палка наукова дискусія щодо формулювання наукового апарату дослідження, що створило атмосферу дружньої наукової співтворчості студентів і викладачів, щирої радості й задоволення від професійного спілкування. Проведена гостьова лекція окреслила шляхи методично правильного формулювання наукового апарату педагогічного наукового дослідження, що оптимізує діяльність здобувачів магістерського рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта під час написання магістерської роботи.