Настановча онлайн-конференція щодо проходження практичної підготовки здобувачами 3-го та 4-го курсів

04.03.2024 р. на факультеті фізичного виховання ДДПУ у рамках педагогічної практики здобувачів ОП «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» першого (бакалаврського) рівня було проведено настановчу онлайн-конференцію щодо проходження практичної підготовки здобувачами 3-го та 4-го курсів. До обговорення особливостей ходу практичної підготовки були запрошені стейкхолдери спеціальності 014 Середня освіта(Біологія та здоров’я людини: Кузьминська Л.А. учитель Слов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Слов’янської міської ради.
Гарант ОП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) доцент Курільченко І.Ю. ознайомила здобувачів із програмою практичної підготовки, обов’язками здобувачів-практикантів, метою та завданнями практики, особливостями проведення виробничої практики в умовах воєнного часу, вона акцентувала увагу на значущості практичної підготовки у формуванні професійного іміджу майбутнього вчителя.
Методисти: доцент О. А. Білецький, доцент Шайда та доцент І. В. Кушакова надали слушні поради до виконання завдань з психології, педагогіки та шкільної гігієни. Вони звернули увагу на набуття практичного досвіду з підготовки та проведення навчальної, виховної й позакласної роботи з учнями загальноосвітньої школи.
Під час конференції здобувачі мали можливість поставити запитання щодо особливостей виконання певних завдань та оформлення документації практики, на які отримали вичерпні відповіді.