Проведення опитування роботодавців

На філологічному факультеті з метою отримання об'єктивної інформації щодо забезпечення якості освітнього процесу в ДВНЗ "ДДПУ" за присутності викладачів кафедри української мови та літератури, гаранта ОПП "Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))" першого (бакалаврського) рівня було проведено обговорення результатів анкетування роботодавців зазначених освітніх програм – Г.О. Савченко (заступника директора з навчально-виховної роботи ЗОШ№7, учителя англійської та української мови) й О.М. Сулакової (заступника директора з навчальної роботи ЗОШ№10, учителя української мови та літератури). Зокрема, були розглянуті питання проходження виробничої практики у загальноосвітніх школах; рівня методичної підготовки здобувачів; дотримання вимог академічної доброчесності.