Круглий стіл зі стейкхолдерами «Розвиток спеціальної освіти в умовах воєнного стану»

21 лютого 2024 року за участі стейкхолдерів ОП «Спеціальна освіта» пройшло засідання круглого столу «Розвиток спеціальної освіти в умовах воєнного стану». У заході прийняли участь гарант освітньої програми проф. Мамічева О.В., науково-педагогічні працівники кафедри логопедії та спеціальної психології, здобувачі освіти другого (магістерського) рівня ВО та запрошені педагогічні працівники. Учасниками заходу було обговорено нові реалії функціонування системи спеціальної освіти України в умовах воєнного стану. Стейкхолдер Бабенко Анжела, директорка КУ "ІРЦ Слов'янської міської ради Донецької області" та фахівці центру розкрили важливі аспекти корекційно-логопедичної роботи в умовах воєнного стану. Роботодавцем Альоною Борисовою, директором Слов'янської спеціальної школи № 41 Донецької обласної проаналізовано основні акценти організації освітнього процесу для дітей з ООП на час воєнного стану. Практичні рекомендації та методичні поради щодо реалізації освітньо-виховного процесу із залученням ІКТ висвітлили заступник директора з навчальної роботи КЗ Спеціальна школа «Гармонія» Кам`янської міської ради Олещенко Наталія та вчитель інформатики, спеціаліст вищої категорії Кравченко Ірина. Протягом заходу усі учасники заходу виявили жвавий інтерес та долучилися до активного обговорення сучасного стану розвитку спеціальної освіти, що безперечно позитивно вплине на якість освітнього процесу під час реалізації ОП 016 Спеціальна освіта.