Майстер-клас "Інклюзивна освіта: перспективи та реалії"

9.02.2024 р. на факультеті Спеціальної освіти, відповідно до плану роботи зі стейкхолдерами, відбувся захід зі здобувачами другого (магістерського) рівня спеціальності 016 Спеціальна освіта, ОП Спеціальна освіта (Логопедія. Олігофренопедогогіка) з представниками КУ "ІРЦ Слов'янської міської ради Донецької області". Директоркою РЦ Бабенко А. за допомогою фахівців центру (вчителя-логопеда Пахомової Т., практичного психолога Терехової Г., вчителя-реабілітолога Ловінюкової Г.) було проведено майстер-клас "Інклюзивна освіта: перспективи та реалії", в якому було висвітлено інноваційні логопедичні технології в умовах інклюзивного навчання для дітей із мовленнєвими порушеннями.

Учасники обговорили широке коло питань щодо професійної готовності випускників та набуття ними професійних компетенцій. Фахівці ІРЦ поділилися своїм досвідом та вказали на необхідність формування майбутніх логопедів спеціальних навичок і умінь з урахуванням сучасних вимог.

Усі пропозиції та рекомендації будуть враховані викладачами факультету під час перегляду освітньої програми.

Колектив кафедри ЛіСП висловлює щиру вдячність усім учасникам за змістовну зустріч і цінні рекомендації щодо роботи з онлайн сервісами, які дозволяють ефективніше демонструвати та застосовувати інтерактивні логопедичні заняття у подальшій професійній діяльності.