Життєстійкість в умовах війни

Проєкт «Гостьові професори»
Ткалич Маріанна Григорівна
докторка психологічних наук, професорка кафедри
психології Запорізького національного університету,
професорка кафедри психології Національного
університету "Львівська Політехніка",
директорка дослідницької лабораторії "Рейтинг Лаб",
тема лекції:
«Життєстійкість в умовах війни»

12 лютого 2024 р. здобувачі першого бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 053 «Психологія» ОПП «Практична психологія» ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» взяли участь у гостьовій лекції, яку прочитала М.Г.Ткалич. Професорка зупинилася на аспектах життєстійкості через біо-психо-соціо-парадигму, підкресливши психологічну та фізичну стійкість. Вчена поділилася корисними порадами щодо підвищення життєстійкості, такими як зайняття улюбленою справою (навчанням), планування на кілька місяців вперед, перетворення страхів на бажання, життя в теперішньому моменті та зайняття улюбленим хобі.
М.Г.Ткалич ознайомила присутніх із Rating Online: https://rating.online/ – сучасною платформою онлайн досліджень, де кожен бажаючий може пройти тести і соціологічні дослідження, розроблені дослідницькою лабораторією Rating Lab, порівняти свої результати з країною та слідкувати за власною динамікою у персональному кабінеті. Платформа Rating Online проявила себе як ефективний інструмент для збору даних, використовуваний у суспільних та маркетингових дослідженнях і проведенні соціологічних онлайн опитувань. Її багаторівнева сегментація цільових аудиторій дозволяє проводити таргетовані дослідження окремих груп та здійснювати різні панельні та трекінгові дослідження.
М.Г.Ткалич презентувала цікаві результати дослідження життєстійкості в умовах війни, які показали високий рівень життєстійкості громадян України.