І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань 07 «Управління та адміністрування»

На засіданні Конкурсної комісії І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань 07 «Управління та адміністрування», яке було проведено 25 січня 2024 року за участю стейкхолдерів освітніх програм 071 Облік і оподаткування та 073 Менеджмент, зокрема, Дриги Наталії Володимирівни – начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера Черкаської селищної ради та Смоляр Інни Анатоліївни –начальника Слов’янського відділу обслуговування громадян та діловодства Управління соціального захисту населення Краматорської райдержадміністрації Донецької області, м. Краматорськ відбулася оцінка надзвичайно цікавих наукових робіт, що представлені нашими талановитими студентами!
Кожна робота стала важливим внеском у світ науки та практики, відзначаючись оригінальністю, глибоким дослідженням та новаторським підходом.
Роботи з напряму «Менеджмент» продемонстрували аналіз сучасних тенденцій у сфері бізнесу та ефективні методи управління. Студенти розглянули важливі аспекти стратегічного планування, лідерства та розвитку команд.
У той час як роботи з напряму «Облік і оподаткування» вражали своєю глибиною фінансового аналізу та практичним застосуванням знань у сфері оподаткування. Студенти представили рішення актуальних завдань, що стосуються оптимізації податкового навантаження та забезпечення фінансової стійкості підприємств.
Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам за зроблений внесок у розвиток наукового співтовариства!