Обласний фестиваль Різдвяних традицій «Різдвяне диво»

Колектив викладачів та здобувачів освіти кафедри фізичної терапії фізичного виховання та біології під керівництвом доцента кафедри І.В. Кушакової прийняв участь в обласному фестивалі Різдвяних традицій «Різдвяне диво», який проходив у дистанційному режимі з 15.12.2023 по 30.12.2023 року. Фестиваль проводився з метою збереження і розвитку народних різдвяних традицій та обрядів нашого регіону та України, підвищення духовно-культурного рівня серед молоді, посилення ролі народної творчості, літератури, мистецтва.
В номінації «Страви Різдвяного столу» Кушакова Ірина Валеріївна та здобувачі бакалаврського та магістерського рівнів навчання - Магула Ксенія, Новікова Ксенія та Маслова Юлія зайняли перше місце за результатами онлайн голосування.