Специфіка блокового та поодинокого вибору освітніх компонентів здобувачами ОПП

У січні на кафедрі української мови та літератури гарантом ОП, доцентом кафедри української мови та літератури І.М.Рябініною було проведено заплановану робочу зустріч із залученням стейкхолдерів ОПП "Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))" та "Середня освіта (Українська мова і література. Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)" - Г.О.Савченко (в.о. директора з навчально-виховної роботи ЗОШ№7, учителя англійської та української мови) й О.М.Сулакової (заступника директора з навчально- виховної роботи, учителя української мови та літератури). Зокрема, було розглянуто питання стосовно специфіки блокового та поодинокого вибору освітніх компонентів здобувачами ОП. Учасники зустрічі мали змогу ознайомитися з презентаціями навчальних дисциплін, взяти участь у обговоренні.