Особливості формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" першого (бакалаврського) рівня 2-4 курсів

З метою дотримання "Положення про формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів ДДПУ" відбулося розширене засідання групи забезпечення спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) за участю стейкхолдерів ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" першого (бакалаврського) рівня: заступника директора з наукової роботи Слов’янського педагогічного ліцею, учителя вищої категорії, учителя-методиста Слов’янського педагогічного ліцею Людмили Віталіївни Самохвалової; випускниці ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)", 2001 рік випуску, докторантки кафедри полоністики і перекладу факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки Наталі Михайлівни Маторіної; здобувачки ОПП 3 курсу денної форми навчання Анастасії Павлівни Дьяченко. Гарант ОПП доц. Лисенко Н.В. ознайомила з особливостями вибіркових компонентів за ОПП 2020 і 2023 років введення в дію: поодинокий і блоковий вибір фахових дисциплін ("Польська мова", "Журналістика", "Документознавство"), дисципліни широкого вибору. На засіданні було визначено план роботи на ІІ семестр 2023 - 2024 навчального року: перегляд у чинній освітній програмі основних компонентів відповідно до діючого вимог НУШ до спеціальності Середня освіта (за предметною спеціальністю); введення вибіркових компонентів до ОПП за блоком "Зарубіжна література"; розширення переліку дисциплін широкого вибору; підготовка до опитування роботодавців; участь стейкхолдерів у науковій роботі кафедри української мови та літератури.