Участь стейкхолдерів у захисті кваліфікаційних робіт здобувачів (другого) магістерського рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта

В грудні 2023 року на педагогічному факультеті відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта.
Актуальність, високий рівень виконання, практична та наукова значущість представлених до захисту магістерських робіт були відзначені кваліфікаційною комісією. До роботи кваліфікаційної комісії були залучені також стейкхолдери: Стягунова Ольга Олександрівна – завідувач відділу дошкільної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Тємнікова Інна Миколаївна – завідувач відділення дошкільної освіти та музичного мистецтва Дніпровський фаховий педагогічний коледж комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія непереривної освіти», Корнєєва Оксана Леонідівна – завідувачка ЗДО № «Мир» м. Костянтинівка.
Стейкхолдери зазначили, що магістранти продемонстрували високий рівень набутих компетентностей як теоретичної підготовки, так і дослідницьких навичок та здатності застосовувати їх на практиці.