Підвищення кваліфікації науково – педагогічних працівників згідно з укладеними договорами про співпрацю

16 січня 2023 року робоча група спеціальності 015 «Професійна освіта (Транспорт)» в складі: гаранта ОПП, доцента Погорєлова Михайла Григоровича; керівника групи забезпечення, проф. Стешенка Володимира Васильовича та доц. Вовк Надії Валентинівни разом з керівництвом Костянтинівського вищого професійного училища в особі директорки Пометун Людмили Григорівни та заступника директора з навчальної роботи Дорофєєва Сергія Івановича обговорили напрями та етапи співпраці після укладення договору між ДВНЗ «ДДПУ» та ВНЗ «КВПУ».
Визначено кроки співробітництва у галузі освітньої діяльності, проведення спільних науково-методичних конференцій, семінарів, нарад, практикумів з проблем впровадження нових технологій навчання та реалізацію за домовленістю інших спільних дій.
Другим питанням засідання було обговорення підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедри. Так, у 2023 році підвищення кваліфікації отримали:
- проф. В.В. Стешенко отримав другу вищу освіту в національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю 015.38 «Професійна освіта (Транспорт)», та отримав кваліфікацію магістр професійної освіти (Транспорт), педагог професійного навчання;
- доц. М.Г. Погорєлов отримав у сервісному центрі МВС м. Києва атестат спеціаліста за напрямом підготовки водіїв з навчання керування транспортними засобами, та атестат спеціаліста за напрямом підготовки водіїв (правил дорожнього руху, основи безпеки руху, будова та експлуатація транспортних засобів);
- ст. викл. М.В. Пшеничний отримує другу вищу освіту у Східноукраїнському національному університеті ім. Володимира Даля за спеціальністю 247 «Автомобільний транспорт» (2023 рік вступу).