Он-лайн зустріч зі стейкхолдерами спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти

20 грудня 2023 року на кафедрі теорії і практики технологічної та професійної освіти відбулось засідання робочої групи спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти. До обговорення та аналізу робочих програм освітніх компонентів фахового вибору на 2023–2024 навчальний рік приєдналися стейкхолдери: Бурцева Юлія Олександрівна, кандидат педагогічних наук, в. о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, м. Краматорськ, Донецької області, Стрілець Олександр Іванович – кандидат педагогічних наук, директор Дніпровського центру професійно-технічної освіти, м. Дніпро та Чернишов Сергій Олександрович – здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, аспірант 4 року підготовки кафедри теорії і практики технологічної та професійної освіти та педагогіки вищої школи ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет». Всі слушні зауваження будуть враховані при подальшій роботі. Скореговано план роботи на ІІ семестр, в січні 2024 року намічено проведення науково-методичного семінару на тему «Використання 3D технологій в освітньому процесі».
Подібні заходи мають велике значення для науковців та практиків, оскільки створюють можливість обмінюватися досвідом, інформацією та новими ідеями. Це сприяє вирішенню актуальних проблем і сприяє подальшому розвитку науки.