Опитування здобувачів першого (бакалаврського) рівня ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)"

У грудні 2023 р. здобувачам першого (бакалаврського) рівня ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" було запропоновано взяти участь в опитуванні, спрямованому на вдосконалення якості освітнього процесу.
Напередодні було проведено онлайн-зустріч при участі стейкхолдерів Маторіної Н.М. (випускниця ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)", 2001 рік випуску, докторант кафедри полоністики і перекладу факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки), Тугай Т.Р. (випускниця ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)", 2021 рік випуску, Іллінівський опорний заклад загальної середньої освіти з поглибленим вивченням іноземних мов Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області, вчитель української мови та літератури), гаранта ОПП (доц. Лисенко Н. В.), кураторів академічних груп 1 курсу (доценти Нестелєєв М.А., Падалка Р.М.).
З метою визначення рівня організації освітнього процесу за обраною програмою було сформовано питання анкети, і з електронної адреси ДДПУ на скриньки респондентів надійшло посилання на опитування, в якому пропонувалося взяти участь.
Усі відповіді здобувачів є анонімними й будуть аналізувалися в узагальненому вигляді.