Атестація здобувачів освітньої програми «Педагогіка вищої школи» другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки

27 грудня 2023 року на факультеті гуманітарної та економічної освіти відбулась атестація здобувачів освітньої програми «Педагогіка вищої школи» другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки на здобуття освітньої кваліфікації «Магістр освітніх, педагогічних наук» та професійної кваліфікації «Викладач закладу вищої освіти». 4 здобувача денної форми навчання та 1 здобувач заочної форми навчання захищали магістерські роботи у дистанційному форматі. Атестаційна комісія на чолі зі стейкголдером к.пед.н., в.о. директора Комунального закладу «Покровський педагогічний фаховий коледж» Олійник Оленою Іванівною та у складі екзаменаторів д.пед.н., проф., завідувача кафедри педагогіки вищої школи Топольник Яни Володимирівни, к.пед.н., доц. Коркішко Олени Геннадіївни та секретаря к.пед.н., доц. Сипченко Ольги Миколаївни відмітила високий рівень організації підготовки та проведення атестації з перевірки підготовки здобувачів. Під час захисту магістерських робіт майбутні фахівці продемонстрували ґрунтовне володіння теоретичними знаннями, вміннями їх практичного застосування та підтвердили досягнення програмних результатів навчання, визначених освітньою програмою. Комісія розглянула матеріали магістерських робіт та супровідні документи, виконання навчального плану й ухвалила присвоїти кваліфікацію «Магістр освітніх, педагогічних наук. Викладач закладу вищої освіти» і видати дипломи магістра та сертифікати, що засвідчують вивчення дисциплін вибіркового блоку «Основи андрагогіки»/«Тьюторські технології» та здобуття додаткових компетентностей.