Захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент за освітньої програмою «Менеджмент»

21 та 26 грудня 2023 року на факультеті гуманітарної та економічної освіти відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання спеціальності 073 Менеджмент у дистанційному форматі з використанням online платформи Google Meet.
Роботу атестаційної комісії відкрили словами привітання: перший проректор ДДПУ, докт.пед.наук, професор Ольга Набока; декан факультету гуманітарної та економічної освіти, докт.пед.наук, професор Світлана Саяпіна; голова комісії, заступник начальника Миколаївської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області, канд. пед. наук, доцент Володимир Проскунін; стейкхолдери освітньої програми «Менеджмент»: Голова Правління ПрАТ «Інститут керамічного машинобудування «Кераммаш» (м. Слов’янськ) Роман Згоденко та докт.ек.наук, проф., професор кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія» Валентина Храпкіна.
Актуальність, високий рівень виконання, практична та наукова значущість представлених до захисту магістерських робіт були відзначені кваліфікаційною комісією під головуванням заступник начальника Миколаївської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області Володимира Проскуніна у складі провідних фахівців кафедри управління та адміністрування докт.пед.наук, проф., завідувача кафедри Любові Гончар, докт.ек.наук, проф., професора кафедри Сергія Коверги, канд.пед.наук, доц., доцента кафедри Ганни Попової, канд. ек. наук, доц., доцента кафедри Ярослава Крутогорського.
Магістранти продемонстрували високий рівень набутих компетентностей як теоретичної підготовки, так і дослідницьких навичок та здатності застосовувати їх на практиці для розв'язання конкретних проблем в управлінні господарською діяльністю вітчизняних підприємств, установ та організацій.
Колектив кафедри вітає магістратів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!