Булінг в освітньому середовищі: практикум психолога

Проєкт
«Майстер-клас від психолога-практика»
Лукавська Катерина Миколаївна
Магістр психології.
Практичний психолог гімназії 136 м. Київ
МАЙСТЕР КЛАС
«Булінг в освітньому середовищі: практикум психолога»

21 грудня 2023 р. здобувачі першого бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 053 «Психологія» ОПП «Практична психологія» ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» взяли участь у майстер класі від психолога практика Лукавської Катерини Миколаївни на тему: «Булінг в освітньому середовищі: практикум психолога». Лукавська Катерина Миколаївна є магістром психології, а також практичним психологом гімназії 136 м.Київ.
Катерина Миколаївна ефективно використовувала свій досвід і знання для того, щоб освітити цю актуальну проблему. Її підхід до викладання проблеми, що включає як теоретичні, так і практичні аспекти, дозволив учасникам майстер-класу глибше зрозуміти, як булінг впливає на учнів та яким чином можна ефективно йому протидіяти. Вона наголосила на важливості виявлення та втручання у ситуації булінгу, а також на необхідності розвитку навичок комунікації та емоційного інтелекту серед учнів.
Цей майстер-клас став важливою платформою для обміну думками та стратегіями між освітянами, психологами та іншими зацікавленими сторонами. Він не тільки підвищив обізнаність про проблему булінгу, але й запропонував конкретні інструменти для її вирішення. Такий обмін досвідом є надзвичайно важливим для створення безпечного та підтримуючого освітнього середовища.
Загалом, виступ Катерини Миколаївни Лукавської та її майстер-клас стали цінним внеском у розвиток освітньої сфери, особливо у контексті розробки ефективних психологічних стратегій протидії булінгу у шкільному середовищі.