Участь стейкхолдерів в атестації здобувачів спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) другого (магістерського) рівня вищої освіти

20 та 27 грудня 2023 року на факультеті фізичного виховання відбулась атестація здобувачів другого (магістерського) рівня за спеціальністю 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) у формі захисту кваліфікаційних робіт. У роботі атестаційної комісії активну участь взяла представник стейкхолдерів-роботодавців освітньої програми «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» Кузьминська Лариса Анатоліївна, голова методичного об’єднання вчителів біології Центру професійного розвитку педагогічних працівників Слов’янської територіальної громади Донецької області, вчитель вищої кваліфікаційної категорії. У ході захисту магістерських робіт Л. Кузьминська виявила великий інтерес до презентації студентських досліджень і ставила здобувачам уточнюючі запитання.
Під час обговорення оцінок і підсумків атестації загалом Л.А. Кузьминська відзначила високий рівень підготовки здобувачів, вагоме практичне значення захищених магістерських робіт і значний потенціал випускників як креативних і енергійних педагогів, що мають обов’язково реалізувати свої напрацювання у майбутній професійній діяльності.