Практичне заняття за участі стейкхолдера

27.12.2023 року доценткою кафедри соціальної роботи Коношенко Н.А. було проведено практичне заняття зі здобувачами третього курсу спеціальностей 231 Соціальна робота та 232 Соціальне забезпечення з дисципліни «Основи волонтерства» на тему: «Організація діяльності волонтерів» за участі стейкхолдера Ірини Олександрівни Григоренко – соціального працівника Благодійного фонду «Карітас Краматорськ» Донецької області.
Під час зустрічі стейкхолдер детально розкрила особливості роботи працівників та волонтерів Благодійного фонду в Донецькій області під час війни (матеріальна, соціально-педагогічна, психологічна підтримки ВПО та інших категорій громадян, організація майстер-класів для дітей та дорослих, видача гарячих обідів, гігієнічних та дитячих наборів та ін.).