Фініш як початок старту

21 грудня 2023 року здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання філологічного факультету розпочали свої кроки до отримання кваліфікації магістра середньої освіти (українська мова і література), учителя української мови і літератури закладу загальної середньої освіти. Членами атестаційної комісії були гарант ОПП Середня освіта (Українська мова і література) доц.Падалка Р.М., члени групи забезпечення проф.Біличенко О.Л., доц.Лисенко Н.В. та стейкголдер освітньої програми Матюшина Людмила Володимирівна, заступник директора Словʼянського педагогічного ліцею. Високу якість освіти здобувачів було визнано за позитивними результатами захисту кваліфікаційних робіт. Роботодавцями визнано прагнення здобувачів до розвитку, стійкість до стресу, готовність відповідати за доручену справу, наполегливість, креативність, комунікативність, здатність до співпраці, принциповість та самодіяльність Уже колишніх здобувачів запрошено до розбудови внутрішньої системи забезпечення змісту та якості освіти вже в ЗЗСО. Подано пропозиції щодо подальшої співпраці роботодавців із філологічним факультетом ДВНЗ «ДДПУ», бо сучасні освітні трансформації посилюють співпрацю закладів вищої освіти й роботодавців для підготовки висококваліфікованих фахівців.