Участь викладачів і здобувачів ОП «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» бакалаврського та магістерського рівнів у засіданні «Дитячого екологічного парламенту» ДОЕНЦ

21 грудня 2023 року викладачі кафедри ФТФВБ І.Ю. Курільченко та І.В. Кушакова разом зі здобувачами ОП «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» бакалаврського і магістерського рівнів взяли участь у роботі «Дитячого екологічного парламенту» Донецького обласного еколого-натуралістичного центру. На онлайн-засіданні Екопарламенту, крім учнів шкіл області – вихованців ДОЕНЦ, – були присутні представники стейкхолдерів освітньої програми «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)»: в.о. директора ДОЕНЦ Мирна Галина Йосипівна, співробітниця ландшафтного парку «Клебан-Бик» та екологиня Галина Семеніхіна і кураторка Екопарламенту Ганна Данильченко.
Робота «Дитячого екологічного парламенту» була присвячена питанням енергоефективності та енергобезпеки населення України в умовах військової агресії росії, а також проблемі підгодівлі тварин узимку. Вихованці ДОЕНЦ виступили з цікавими доповідями і презентаціями, а здобувачі ОП «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» змогли наочно познайомитись із практикою організації позашкільної природоохоронної роботи і зорієнтуватись щодо бажаних напрямків працевлаштування після завершення навчання.