Дискусійний клуб «Розбиті надії: як червоний ренесанс став Розстріляним відродженням» (до 100-річчя початку політики українізації)

9 грудня члени групи забезпечення ОП "Середня освіта (історія)" взяли участь у підготовці і проведенні дискусійного клубу, присвяченого 100-річчю запровадження політики "коренізації" в Україні. Одним із організаторів заходу є Донецьке відділення Малої академії наук України і особисто Оксана Валеріївна Євдокімова, яка є стейкхолдером робочої групи ОП. Під час підготовки заходу було обговорено специфіку компетентностей майбутнього вчителя історії, необхідних для реалізації подібних форм навчально-виховної роботи. Було залучено велику кількість учнів шкіл та студенти 1 курсу ОП "Середня освіта (історія)". За результатами проведення дискусійного клубу членами проєктної групи було проведено робочу дискусію і прийнято рішення практикувати такі форми роботи і надалі.