Методичний семінар: «Безпека закладів освіти: нові стратегічні напрями та інновації»

30 листопада 2023 року на кафедрі теорії і практики технологічної та професійної освіти відбувся семінар на тему «Безпека закладів освіти: нові стратегічні напрями та інновації». Обговорили актуальні питання створення рівних, належних і безпечних умов здобуття освіти та організації безпечного освітнього середовища.
Доцент Вовк Н.В. наголосила, що під час воєнного стану пріоритетним напрямом діяльності закладу освіти є створення безпечних і комфортних умов для навчання та викладання, а також організація освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами. Доцент Бутиріна М.В. ознайомила з особливостями психоемоційної підтримки та психологічної допомоги учасникам освітнього процесу, ознайомила зі способами відновлення ресурсу та посилення стійкості педагога в умовах війни. Професор Бондаренко В.І. в своїй доповіді висвітлив особливості формування компетентностей безпеки в учасників освітнього процесу.
Забезпечення виконання завдань та заходів, передбачених Концепцією безпеки закладів освіти на 2023-2025 рр., допоможе убезпечити учасників освітнього процесу від непередбачуваних подій, спричинених війною, та надасть можливість безперешкодної реалізації права на освіту та належні, безпечні і здорові умови навчання та викладання.