Гостьова лекція-дискусія на тему: «Технічна експлуатація машин: проблеми і задачі»

23 листопада кафедрою теорії і практики технологічної та професійної освіти (координатор від кафедри – гарант ОПП «Професійна освіта (Транспорт), доц. М.Г. Погорєлов) для здобувачів спеціальності 015 Професійна освіта (Транспорт) було організовано гостьову лекцію-дискусію на тему: «Технічна експлуатація машин: проблеми і задачі» з кандидатом технічних наук, доцентом кафедри автомобільного транспорту Приазовського державного технічного університету Субочевим Олександром Івановичем.
З вступним словом до учасників зустрічі звернувся доц. М.Г. Погорєлов, відмітивши, що проведення подібних заходів є особливо актуальним, оскільки потрібно максимально наблизити підготовку фахівців до вимог ринку праці та запропонувати роботодавцям кваліфікованих та перспективних працівників.
В ході лекції Олександр Іванович розкрив наступні теми: задачі технічної експлуатації машин, технологічний процес технічного обслуговування і ремонту автомобілів, методи технічного обслуговування і ремонту автомобілів. Впродовж виступу здобувачі вели діалог з лектором, особливу зацікавленість викликало питання напрацювання – визначення тривалості або обсягу роботи окремих деталей автомобілю. На всі питання було отримано вичерпні відповіді.
Лекція-дискусія відбулася в творчій та дружній атмосфері, а представлена інформація зацікавила здобувачів спеціальності 015 Професійна освіта (Транспорт).