Підтримка ВПО. Можливості та перспективи

21 вересня 2023 року в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота ВПО ти потрібен!» було проведено Круглий стіл на тему: «Підтримка ВПО. Можливості та перспективи». За підтримки та співпраці стейкголдера освітньої (освітньо-професійної) програми Психологія для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія, начальника відділу активної підтримки безробітних Слов’янського МЦЗ - Світлани Глущенко та завідувача кафедри психології, гаранта ОП, проф. Анаіт Мелоян до роботи онлайн заходу були залучені здобувачі, випускники та викладачі кафедри психології факультету гуманітарної та економічної освіти ДДПУ, а також керівники Благодійного фонду Опікунська Рада, Благодійної організації Карітас Маріуполь, які опікуються проблемами внутрішніх мігрантів й інші представники навчальних закладів Слов’янщини.
Засідання Круглого столу відкрила заступник директора Слов’янського міського центру зайнятості Любов Савченко, яка розповіла присутнім про ситуацію на регіональному ринку праці та презентувала діючі соціальні програми служби зайнятості для внутрішньо переміщених осіб. В свою чергу, представники Благодійних фондів представили свою діяльність та обговорили шляхи подальшої співпраці для вдосконалення допомоги переселенцям.
Окремо фахівці центру зайнятості проінформували учасників про можливість професійного навчання осіб зі статусом ВПО за допомогою ваучерів. До дискусії приєдналися представники учбових закладів та здобувачі, які розповіли про умови навчання за допомогою ваучерів.
У підсумку, учасники заходу обговорили шляхи вдосконалення співпраці для надання допомоги та підтримки населенню Донеччини.