Актуальні питання психологічного супроводу освітнього процесу для здобувачів магістерського рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія

7 грудня 2023 року відбувся онлайн семінар за темою "Актуальні питання психологічного супроводу освітнього процесу" для магістрів спеціальності 053 Психологія факультету гуманітарної та економічної освіти. Організаторами заходу виступили стейкголдер освітньої програми Психологія другого (магістерського) рівня вищої освіти, завідувачка психологічного центру та соціальної роботи управління освіти Костянтинівської територіальної громади Тетяна Адамівна Кайоткіна та завідувачка кафедри психології, гарант освітньої програми Психологія другого (магістерського) рівня вищої освіти, проф. Анаіт Едуардівна Мелоян.
На семінарі учасники розглядали актуальні питання такі, як основні умови створення безпечного середовища; стратегії копінгу; ключові функції психолога у створенні безпечного середовища; здійснення психологічної допомоги в умовах стресу; способи піклування про себе; ефективність спілкування; техніки активного слухання; молодіжні субкультури.
Швидка зміна світу впливає на різні сфери суспільства. Особливо це стосується молодого покоління, яке потребує уваги, розуміння та підтримки. Тетяна Адамівна презентувала детальні матеріали з даних питань для подальшої роботи здобувачів. Окремим питанням стейкголдер й учасники семінару обговорили умови та можливості працевлаштування в психосоціальні центри системи освіти.