Науково-методичний семінар на кафедрі української мови і літератури

9 листопада 2023 року на кафедрі української мови і літератури філологічного факультету ДВНЗ «ДДПУ» відбувся науково-методичний семінар про новації освітнього процес. Перед учасниками виступали викладачі кафедри, вчителі-методисти та запрошені освітяни. До заходу також приєдналися стейкхолдери освітньо-професійної програми «Середня освіта (Українська мова та література). Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)» заступник начальника відділу освіту ВЦА міста Слов’янська Рублевський Ігор Миколайович і декан факультету підвищення кваліфікації педагогічних кадрів Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Колган Тетяна Володимирівна. Здобувачі активно ставили питання тим, хто виступав, а стейкхолдери Рублевський І.М. і Колган Т.В. поділилися своїм досвідом як працедавці та методисти післядипломної освіти. Наприкінці науково-методичного семінару учасники отримали електронні сертифікати про участь.