Семінар «Актуальні аспекти змісту природничих дисциплін у НУШ»

12 грудня на кафедрі природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті відбувся семінар, на якому обговорювали актуальні аспекти змісту і викладання для майбутніх учителів початкової школи природничих дисциплін із запрошеною стейкхолдеркою – учителькою-методисткою вищої категорії Слов'янської загальноосвітньої школи №10 Юлією Пожитько.
Це не перша наша робоча зустріч викладачів факультету початкової, технологічної та професійної освіти із Юлією Сергіївною, адже кому як не практику знати, який учитель, із яким багажем знань має виходити з педагогічних університетів. І ми завжди залюбки дослуховуємося до порад досвідченої освітянки.
Торкнулися також і вкрай важливих на сьогодні питань формування в освітньому процесі м'яких навичок і їхньої взаємозалежності із традиційними твердими. Жартома відзначили, що на семінарі було, власне, два спікери – пані Юлія і песик Хібукі, якого вже встигли полюбити діти навіть в умовах дистанційного навчання. Пані Юлія – активна учасниця проекту Хібукі-терапія для українських дітей.
Спілкування вийшло вкрай корисним і для викладачів, і для студенток. Думки й освітянські лайфгаки були занотовані, аби скоригуватися в подальщій роботі заради покращення процесу підготовки майбутніх учителів.