Передзахист кваліфікаційних робіт в магістратурі філологічного факультету

5 грудня 2023 року на кафедрі української мови та літератури відбувся передзахист кваліфікаційних робіт здобувачів магістратури освітніх програм «Середня освіта. (Українська мова і література)», «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))». Участь у передзахисті, крім здобувачів, взяли також гаранти вище зазначених ОПП, доц. Падалка Р.М. і доц. Нестелєєв М.А. Присутні також були стейкхолдери, зокрема, вчитель англійської мови ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 міста Слов’янська Мірошниченко Андрій Миколайович, стейкхолдер освітньо-професійної програми «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))». Мірошниченко А.М. поставив здобувачам декілька питань щодо тих ОПП, на яких вони навчаються, і насамперед про ті освітні компоненти, інтегральну, спеціальні і загальні компетентності, а також програмні результати навчання, які співвідносяться з кваліфікаційною роботою як освітнім компонентом. В підсумку рішенням комісії всі роботи було допущено до публічного захисту.