Онлайн-зустріч зі стейкхолдерами ОП «Спеціальна освіта (Логопедія. Олігофренопедагогіка) магістерського рівня

Взаємодія з роботодавцями – пріоритетний напрямок освітнього процесу на освітньо-професійній програмі. Згідно плану роботи зі стейкхоледрами, на ОПП Спеціальна освіта другого (магістерського) рівня вищої освіти було проведено онлайн-зустріч педколективу КЗ Спеціальна школа «Гармонія» Кам’янської міської ради зі здобувачами та науково-педагогічними працівниками факультету спеціальної освіти, метою якої є дисемінація досвіду суб'єктів освітніх відносин та можливості реалізації навчання дітей з ООП на основі сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та електронних інформаційно-методичних ресурсів в освітніх установах. З лекцією «Використання комп’ютерних технологій в роботі з дітьми з особливими потребами» виступила заступник директора з навчальної роботи СШ Олещенко Наталія Юріївна. Педагоги-практики в дистанційному форматі поділилися досвідом роботи щодо застосування ІКТ в діяльності з дітьми з ООП, продемонстрували нові технології та зупинилися на основних вимогах до сучасного фахівця зі спеціальної освіти, його професійних компетентностях. На зустрічі було обговорено актуальні та соціально значущі питання збагачення корекційно-розвивального процесу, стимулювання індивідуальної діяльності, розвитку пізнавальних процесів і розширення кругозору дітей з ООП, зокрема з системними мовленнєвими порушеннями ефективними технічними засобами інформаційно-комунікаційних технологій. Здобувачі ФСО отримали цінні поради та методичні вказівки щодо власного професійного становлення в умовах онлайн-навчання.