Відкрита гостьова лекція на тему: «Травма та травматизм. Політравма. Синдром тривалого стиснення»

29 листопада відбулася гостьова лекція Сидорчука Руслана Ігоровича, доктора медичних наук, професора кафедри загальної хірургії, урології та нейрохірургії Буковинського державного медичного університету, м. Чернівці. Тема лекції: «Травма та травматизм. Політравма. Синдром тривалого стиснення» є актуальною та важливою для здобувачів спеціальності 227 Терапія та реабілітація, а також цікавою та актуальною у сьогоденні для студентів інших спеціальностей: 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) першого та другого рівнів вищої освіти ДВНЗ «ДДПУ», НПП факультета, а також усіх бажаючих.
У цей непростий час знання та практичні навички в оцінюванні та діагностиці травматизму є надзвичайно актуальними. Руслан Ігорович заволодів аудиторією з перших хвилин свого виступу. Його винахідливий та цікавий підхід до теми, знання та здатність донести складні концепції до слухачів вразили всіх. Пан професор розповів, що таке травми та травматизм, які види політравм існують, а також розглядали важливу проблему – синдром тривалого стиснення. Він поділився своїм передовим досвідом, розкрив складності роботи в такій царині медицини, як травматологія.
Ми щиро дякуємо професору Руслану Ігоровичу Сидорчуку за цю незабутню лекцію, за його неперевершену ерудицію, справжню страсть до своєї професії, вміння цікаво і доступно розповідати складні наукові теми!