Започаткування магістерського дослідження на ОП «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)»

25 жовтня 2023 року на кафедрі ФТФВБ відбулись збори здобувачів 1 курсу магістерського рівня ВО спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Метою онлайн-зустрічі стало обговорення актуальних напрямів наукових досліджень в галузі методики навчання біології та основ здоров’я, а також орієнтування здобувачів на визначення тем магістерських робіт. У заході брали участь представник стейкхолдерів з боку фахівців-практиків Горєлікова Тетяна Володимирівна, директорка центру професійного розвитку педагогічних працівників Слов’янської територіальної громади Донецької області, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, а також Кузьминська Лариса Анатоліївна, керівниця методичного об’єднання вчителів біології цієї ж установи. Вони ознайомили здобувачів з найбільш важливими на сьогодні питаннями в сфері педагогічної діяльності, що можуть стати предметом наукового дослідження майбутніх вчителів біології та основ здоров’я. Ця інформація виявилась цікавою для студентів і викладачів, значна кількість здобувачів скористалась порадами фахівця-практика при визначенні теми наукової роботи.