Як зорганізувати простір для “Справжньої освіти”

16 листопада 2023 р. напередодні Дня студента відбулась загально факультетська інтелект-гра «Битва філологів», у якій змагалися студенти, відповідаючи на запитання з країнознавства, української та англійської мов, української та зарубіжної літератури. Інтелектуальний батл зацікавив стейкхолдера, практика зі спеціальності другого (магістерського) рівнів за ОПП «Середня освіта (Українська мова та література)» (гарант освітньої програми доц.Падалка Р.М.) Матюшину Людмилу Володимирівну, заступника директора Словʼянського педагогічного ліцею, учителя української мови та літератури. Було відзначено те, що питання складено здобувачами другого (магістерського) рівня. Рівень знань студентів був досить високим. Зазначено, що гра мотивує, сприяє розвитку комунікативних навичок, навчає критичному мисленню для розв’язання проблем та заохочує здобувачів різних курсів до роботі в команді. Студенти можуть працювати над досягненням мети, обираючи конкретні дії. Вони відчувають наслідки дій, що є одним зі способів того, як ігровий досвід навчання схожий на реальне життя.