Використання інтерактивних технологій у підготовці дітей дошкільного віку до умов НУШ

21 листопада 2023 року на кафедрі дошкільної освіти відбувся науково-практичний семінар «Використання інтерактивних технологій у підготовці дітей до умов НУШ» за участю викладачів кафедри, студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта. 013 Початкова освіта та стейкхолдера – директора Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради Полєвою Юлією, вчителем початкових класів Боровиченко Анжелікою.
Пані Юлія та пані Анжеліка поділилися досвідом роботи з інтерактивними програмами, різноманітними онлайн сервісами, які роблять навчання цікавішим і різноманітним. Учасники мали змогу спробувати у реальному часі ці програми.
Колектив кафедри висловлює щиру вдячність за змістовну зустріч та цінні рекомендації щодо роботи з цікавими онлайн сервісами, які дозволяють створювати цікаві інтерактивні вправи.