Удосконалення навичок використання інтерактивних інструментів у фізичній культурі

16 листопада 2023 р. в рамках забезпечення навчальної дисципліни «Теорія і методика фізичної культури у закладах освіти» на ОП «Середня освіта (Фізична культура)» було запрошено нашого стейкхолдера, фахівця-практика Олену Віталіївну Маркову - кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Вінниченка. Олена Віталіївна провела захоплююче лекційне заняття за темою «Сучасні засоби візуалізації у практичній діяльності фахівців фізичної культури і спорту». Студенти та викладачі отримали багато корисної інформації про особливості використання різноманітних платформ для візуалізації у практичній діяльності вчителів фізичної культури та фахівців з фізичного виховання і спорту.
Під час лекції продемонстровано використання таких інтерактивних інструментів як Canva, Genially, Screencastify, Loom, ZOOM, EDpuzzle та ThingLink тощо для створення презентацій, графічних матеріалів, скрінкастів та інтерактивних відео з метою активного залучення до освітнього процесу та розвитку творчих здібностей студентів і школярів.