Свято мови і День студента зі здобувачами і стейкхолдерами ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" першого (бакалаврського) рівня

На філологічному факультеті відбулося Свято мови за участю стейкхолдерів ОПП. Тиждень української мови розпочався Всеукраїнським диктантом – 2023. У День української писемності й мови здобувачі 1 – 4 курсів ОПП разом із викладачами кафедри української мови та літератури, кураторами груп, стейкхолдерами освітньої програми: Маторіною Наталією Михайлівною, випускницею ОПП, 2001 рік випуску, докторанткою кафедри полоністики і перекладу факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки, та Самохваловою Людмилою Віталіївною, заступником директора Словʼянського педагогічного ліцею з наукової роботи долучилися до всеукраїнського флешмобу.
Стейкхолдер ОПП, здобувачка 3 курсу, Дьяченко Анастасія Павлівна у складі команди філологічного факультету "Соловʼїні" взяла участь у Міжнародному інтелектуальному студентському онлайн-турнірі до Дня української мови та писемності та Міжнародного Дня студента "Молодь та мова – єдність через слово", який організувала наукова бібліотека КНУКіМ.
16 листопада, напередодні Міжнародного дня студентів, відбулась загальнофакультетська інтелект-гра «Битва філологів», у якій змагалися студенти 1 – 4 курсів, відповідаючи на питання з країнознавства, української й англійської мов, української та зарубіжної літератур. До свята долучилися стейкхолдери ОПП: Рева Вікторія Юріївна (в.о. директора, заступник директора з НВР Краматорської ЗОШ № 20 І-ІІІ ступенів, вища категорія "старший учитель", вчитель української мови та літератури); Маторіна Наталія Михайлівна (випускниця ОПП, 2001 рік випуску, докторант кафедри полоністики і перекладу факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки); Дьяченко Анастасія Павлівна (здобувачка 3 курсу філологічного факультету).