Участь стейкголдера ОПП у науковому заході

24 листопада 2023 року керівник групи забезпечення спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) проф. Біличенко О.Л., гарант ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти доц. Лисенко Н.В., стейголдер ОП доц. Маторіна Н.М. (випускниця ОПП, 2001 рік випуску, докторант кафедри полоністики і перекладу факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки) взяли участь у роботі семінару «Інтернаціоналізація та міжнародна співпраця в Донбаському Державному педагогічному університеті: досвід, проблеми, перспективи», що реалізується в межах проєкту «Посилення спроможностей педагогічних закладів освіти в Україні та Університетом імені Г. Масарика, за підтримки Чеської агенції розвитку. Спікери познайомили учасників семінару з кращим міжнародним, зокрема, чеським, досвідом, практиками організації освіти, міжнародною діяльністю та співробітництвом між закладами освіти.