Круглий стіл за участі стейкхолдера

Сьогодні 03.11.2023 на кафедрі соціальної роботи пройшло засідання Круглого столу на тему: «Організація соціальної роботи з військовослужбовцями та їх сім’ями». Захід був присвячений Дню працівника соціальної сфери, який Україна відзначає на початку листопада. Учасниками засідання були викладачі кафедри, студенти спеціальностей 231 Соціальна робота, 232 Соціальне забезпечення та стейкхолдер Анна Кобзиста ( в.о. директора Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янської міської ради Донецької області». ).
Під час роботи учасниками засідання були розкриті категорії військовослужбовців, їх основні проблеми, правова база, напрями та технології соціальної роботи з військовослужбовцями та їх родинами, зміст надання соціальних послуг військовослужбовцям волонтерськими організаціями та ін.